
Apple iPad Pro 11 2025 M5 WIFI 256GB (Ezüst) Apple Garancia
Apple iPad Pro 11 2025 M5 WIFI 256GB (Ezüst) Apple Garancia
- Külső raktáron
- 12 hónap gyártói + 24 hónap teljeskörű garancia
- Kártyafüggetlen
- Minden gyári tartozék
- Kézbesítés: 3 munkanap
Kártyafüggetlen
Igen
iPadOS
Operációs rendszer
iPadOS
Háttértár
256 GB
Memória
12 GB
Kijelző méret
11 inch
Kijelző felbontás
1668 x 2420 pixel
Hátlapi kamera felbontás
12 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Szín: | Ezüst |
|---|---|
| Kategória: | Tablet |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | iPadOS |
| Magyar nyelv: | Igen |
| Hálózat: | 5G |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, hotspot |
| Háttértár: | 256 GB |
| Memória: | 12 GB |
| Memória bővíthetőség: | Nem |
| Chipkészlet: | Apple M5 |
| Grafikus vezérlő: | Apple GPU (10-core graphics) |
| Kijelző méret: | 11 inch |
| Kijelző felbontás: | 1668 x 2420 pixel |
| Kijelző típus: | Ultra Retina Tandem OLED |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 12 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 12 MP |
| Akkumulátor: | 8160 mAh |
| Méretek: | 249.7 x 177.5 x 5.3 mm |
| Súly: | 444 g |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Ujjlenyomatolvasó: | Nem |
| Bluetooth: | v6 |
| Videó: | 4K@60 fps |
| NFC: | Nem |
| GPS típusa: | GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS (Wi‑Fi + Cellular model only) |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: | Nem |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













