
Honor Magic8 Lite 5G Dual-SIM 512GB 8GB RAM (Zöld) Gyártói Garancia
Honor Magic8 Lite 5G Dual-SIM 512GB 8GB RAM (Zöld) Gyártói Garancia
- Külső raktáron
- 24 hónap gyártói garancia
- Kártyafüggetlen
- Minden gyári tartozék
- Kézbesítés: 3 munkanap
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
512 GB
Memória
8 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
6.8 inch
Kijelző felbontás
1200 x 2640 pixel
Hátlapi kamera felbontás
108 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Kategória: | Okostelefon |
|---|---|
| Szín: | Zöld |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 2 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM |
| Hálózat: | 5G |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Háttértár: | 512 GB |
| Memória: | 8 GB |
| Memória bővíthetőség: | Nem |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 1x2.3 GHz Cortex-A720s & 3x2.2 GHz Cortex-A720s & 4x1.8 GHz Cortex-A520s |
| Chipkészlet: | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 (4 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Adreno 810 |
| Kijelző méret: | 6.8 inch |
| Kijelző felbontás: | 1200 x 2640 pixel |
| Kijelző típus: | AMOLED |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 108 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 16 MP |
| Akkumulátor: | 7500 mAh |
| Méretek: | 161.9 x 76.1 x 7.8 mm |
| Súly: | 189 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5.2 |
| Videó: | 4K@30 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS típusa: | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP68 |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













