
Lenovo Yoga Tab TB-710FU 11.1" WIFI 256GB 12GB RAM (Szürke) + Pen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
256 GB
Memória
12 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
11.1 inch
Kijelző felbontás
3200 x 2000 pixel
Hátlapi kamera felbontás
13 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Szín: | Szürke |
|---|---|
| Kategória: | Tablet |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Háttértár: | 256 GB |
| Memória: | 12 GB |
| Memória bővíthetőség: | Nem |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 1x3.3 GHz Cortex-X4 & 3x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x3.0 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520 |
| Chipkészlet: | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Adreno 750 |
| Kijelző méret: | 11.1 inch |
| Kijelző felbontás: | 3200 x 2000 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 2 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 13 MP |
| Hátlapi kamera 2 felbontás: | 2 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 13 MP |
| Akkumulátor: | 8860 mAh |
| Méretek: | 255.5 x 165.8 x 8.3 mm |
| Súly: | 458 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5.4 |
| NFC: | Nem |
| GPS: | Nem |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: | Nem |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk
Lenovo Idea Tab Pro MTD8300 TB-373FU 12.7" WIFI 128GB 8GB RAM (Szürke) + Active Stylus
Ár (Bruttó): 159.590 Ft













