
Motorola XT2429-2 Edge 50 Fusion 5G Dual-SIM 256GB 8GB RAM (Zöld)
Motorola XT2429-2 Edge 50 Fusion 5G Dual-SIM 256GB 8GB RAM (Zöld)
- Raktáron
- 24 hónap teljeskörű garancia
- Kártyafüggetlen
- Minden gyári tartozék
- Kézbesítés: 1-2 munkanap

A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Kategória: | Okostelefon |
|---|---|
| Szín: | Zöld |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 2 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM |
| Hálózat: | 5G |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Háttértár: | 256 GB |
| Memória: | 8 GB |
| Memória bővíthetőség: | Nem |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 4x2.40 GHz Cortex-A78 & 4x1.95 GHz Cortex-A55 |
| Chipkészlet: | Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 (4 nm) - International Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm) - LATAM |
| Grafikus vezérlő: | Adreno 710 |
| Kijelző méret: | 6.7 inch |
| Kijelző felbontás: | 1080 x 2400 pixel |
| Kijelző típus: | P-OLED |
| Hátlapi kamerák száma: | 2 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 50 MP |
| Hátlapi kamera 2 felbontás: | 13 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 32 MP |
| Akkumulátor: | 5000 mAh |
| Méretek: | 161.9 x 73.1 x 7.9 mm |
| Súly: | 175 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5.2 |
| Videó: | 4K@30 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS típusa: | GPS, GLONASS, GALILEO |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP68 |
Kapcsolódó termékajánlatunk
Motorola XT2505-1 Edge 60 5G Dual-SIM 512GB 12GB RAM (Zöld) Gyártói Garancia
Ár (Bruttó): 167.990 Ft
Motorola XT2529-2 Moto G56 5G Dual-SIM 256GB 8GB RAM (Fekete) Gyártói Garancia
Ár (Bruttó): 90.990 Ft
Motorola XT2535-9 Moto G06 Power Dual-SIM 256GB 4GB RAM (Bézs) Gyártói Garancia
Ár (Bruttó): 56.990 Ft













