
Motorola XT2605-2 Moto Edge 70 Fusion 5G Dual-SIM 256GB 8GB RAM (Sötétszürke)
Motorola XT2605-2 Moto Edge 70 Fusion 5G Dual-SIM 256GB 8GB RAM (Sötétszürke)
- Külső raktáron
- 24 hónap teljeskörű garancia
- Kártyafüggetlen
- Minden gyári tartozék
- Kézbesítés: 3 munkanap

A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Kategória: | Okostelefon |
|---|---|
| Szín: | Sötétszürke |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 2 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM |
| Hálózat: | 5G |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band or tri-band |
| Háttértár: | 256 GB |
| Memória: | 8 GB |
| Memória bővíthetőség: | Nem |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 1x2.5 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520 |
| Chipkészlet: | Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 nm) - International Qualcomm SM7635-AC Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm) - India |
| Grafikus vezérlő: | Adreno 810 |
| Kijelző méret: | 6.8 inch |
| Kijelző felbontás: | 1272 x 2772 pixel |
| Kijelző típus: | AMOLED |
| Hátlapi kamerák száma: | 2 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 50 MP |
| Hátlapi kamera 2 felbontás: | 13 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 32 MP |
| Akkumulátor: | 5200 mAh |
| Méretek: | 162.8 x 75.6 x 7.2 mm or 8 mm |
| Súly: | 177 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v6 |
| Videó: | 4K@30 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS típusa: | GPS, GLONASS, GALILEO |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP68 |
Kapcsolódó termékajánlatunk
Motorola XT2505-1 Edge 60 5G Dual-SIM 512GB 12GB RAM (Zöld) Gyártói Garancia
Ár (Bruttó): 167.990 Ft
Motorola XT2529-2 Moto G56 5G Dual-SIM 256GB 8GB RAM (Fekete) Gyártói Garancia
Ár (Bruttó): 90.990 Ft
Motorola XT2535-9 Moto G06 Power Dual-SIM 256GB 4GB RAM (Bézs) Gyártói Garancia
Ár (Bruttó): 56.990 Ft













