
OnePlus Pad 4 13.2" WIFI 256GB 12GB RAM (Barna)
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
256 GB
Memória
12 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
13.2 inch
Kijelző felbontás
2400 x 3392 pixel
Hátlapi kamera felbontás
13 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Szín: | Barna |
|---|---|
| Kategória: | Tablet |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártya típusa: | No |
| Hálózat: | No cellular connectivity |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band |
| Háttértár: | 256 GB |
| Memória: | 12 GB |
| Memória bővíthetőség: | Nem |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M |
| Chipkészlet: | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Adreno 840 |
| Kijelző méret: | 13.2 inch |
| Kijelző felbontás: | 2400 x 3392 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 13 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 8 MP |
| Akkumulátor: | 13380 mAh |
| Méretek: | 289.7 x 209.8 x 5.9 mm |
| Súly: | 672 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Nem |
| Bluetooth: | v6 |
| Videó: | 4K@30 fps |
| NFC: | Nem |
| GPS: | Nem |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: | Nem |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













