
Oppo Find N6 5G Dual-SIM 512GB 16GB RAM (Titánium Szürke)
Oppo Find N6 5G Dual-SIM 512GB 16GB RAM (Titánium Szürke)
- Külső raktáron
- 36 hónap teljeskörű garancia
- Kártyafüggetlen
- Minden gyári tartozék
- Kézbesítés: 3 munkanap
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
512 GB
Memória
16 GB
Kijelző méret
8.1 inch
Kijelző felbontás
2248 x 2480 pixel
Hátlapi kamera felbontás
200 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Kategória: | Okostelefon |
|---|---|
| Szín: | Titánium Szürke |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 1 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| Hálózat: | 5G |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band or tri-band |
| Háttértár: | 512 GB |
| Memória: | 16 GB |
| Memória bővíthetőség: | Nem |
| Processzor: | 2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 5x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M |
| Chipkészlet: | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Adreno 840 |
| Kijelző méret: | 8.1 inch |
| Kijelző felbontás: | 2248 x 2480 pixel |
| Kijelző típus: | Foldable LTPO OLED |
| Hátlapi kamerák száma: | 3 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 200 MP |
| Hátlapi kamera 2 felbontás: | 50 MP |
| Hátlapi kamera 3 felbontás: | 50 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 20 MP |
| Akkumulátor: | 6000 mAh |
| Méretek: | 159.9 x 145.6 x 4.2 mm |
| Súly: | 225 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5 |
| Videó: | 4K@120 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS típusa: | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP58 |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













