
Realme 16 Pro 5G Dual-SIM 256GB 8GB RAM (Szürke)
Realme 16 Pro 5G Dual-SIM 256GB 8GB RAM (Szürke)
- Külső raktáron
- 24 hónap teljeskörű garancia
- Kártyafüggetlen
- Minden gyári tartozék
- Kézbesítés: 3 munkanap
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
256 GB
Memória
8 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
6.8 inch
Kijelző felbontás
1272 x 2772 pixel
Hátlapi kamera felbontás
200 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Szín: | Szürke |
|---|---|
| Kategória: | Okostelefon |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 1 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| Hálózat: | 5G |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Háttértár: | 256 GB |
| Memória: | 8 GB |
| Memória bővíthetőség: | Nem |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55 |
| Chipkészlet: | Mediatek Dimensity 7300 Max (4 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Mali-G615 MC2 |
| Kijelző méret: | 6.8 inch |
| Kijelző felbontás: | 1272 x 2772 pixel |
| Kijelző típus: | AMOLED |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 200 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 50 MP |
| Akkumulátor: | 7000 mAh |
| Méretek: | 162.6 x 77.6 x 7.8 mm |
| Súly: | 192 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5.4 |
| Videó: | 4K@30 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS típusa: | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP68 |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













