
Realme Watch R100 TechLife (Szürke)
Kártyafüggetlen
Igen
Proprietary
Operációs rendszer
Proprietary
Kijelző méret
1.3 inch
Kijelző felbontás
360 x 360 pixel

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Szín: | Szürke |
|---|---|
| Kategória: | Okosóra |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Proprietary |
| Magyar nyelv: | Nem |
| Kijelző méret: | 1.3 inch |
| Kijelző felbontás: | 360 x 360 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Akkumulátor: | 380 mAh |
| Méretek: | 54.1 x 46 x 12.2 mm |
| Súly: | 46 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Nem |
| Bluetooth: | v5.2 |
| NFC: | Nem |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP68 |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













