
Ulefone Armor 34+ 5G Dual-SIM 512GB 16GB RAM (Fekete)
Ulefone Armor 34+ 5G Dual-SIM 512GB 16GB RAM (Fekete)
- Külső raktáron
- 24 hónap teljeskörű garancia
- Kártyafüggetlen
- Minden gyári tartozék
- Kézbesítés: 3 munkanap
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
512 GB
Memória
16 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
7 inch
Kijelző felbontás
1080 x 2460 pixel
Hátlapi kamera felbontás
50 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Kategória: | Okostelefon |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 2 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM |
| Hálózat: | 5G |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, tri-band |
| Háttértár: | 512 GB |
| Memória: | 16 GB |
| Memória bővíthetőség: | Igen |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 4x2.6 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55 |
| Chipkészlet: | Mediatek Dimensity 7400X (4 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Mali-G615 MC2 |
| Kijelző méret: | 7 inch |
| Kijelző felbontás: | 1080 x 2460 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 50 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 32 MP |
| Akkumulátor: | 25500 mAh |
| Méretek: | 183.1 x 86.6 x 32.7 mm |
| Súly: | 763 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5.4 |
| Videó: | 4K@30 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS típusa: | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BDS, NavIC |
| FM rádió: | Igen |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP68 |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk
Ulefone Armor 26 Ultra 5G Dual-SIM 512GB 12GB RAM (Fekete) (Walkie Talkie version)
Ár (Bruttó): 196.990 Ft













