
Ulefone Armor Pad 2 Wi-Fi 256GB 8GB RAM (Fekete)
Operációs rendszer
Android
Háttértár
256 GB
Memória
8 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
11 inch
Kijelző felbontás
1200 x 2000 pixel
Hátlapi kamera felbontás
48 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Szín: | Fekete |
|---|---|
| Kategória: | Tablet |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Háttértár: | 256 GB |
| Memória: | 8 GB |
| Memória bővíthetőség: | Igen |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55 |
| Chipkészlet: | MediaTek Helio G99 (6nm) |
| Grafikus vezérlő: | Mali-G57 MC2 |
| Kijelző méret: | 11 inch |
| Kijelző felbontás: | 1200 x 2000 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 48 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 16 MP |
| Akkumulátor: | 18600 mAh |
| Méretek: | 277.8 x 178 x 14 mm |
| Súly: | 1018 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5.2 |
| Videó: | 1440p@30 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS: | Nem |
| GPS típusa: | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| FM rádió: | Igen |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP68 |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













