
Ulefone Armor X12 Dual-SIM 32GB 3GB RAM (Fekete)
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
32 GB
Memória
3 GB
Processzor magok száma
4
Kijelző méret
5.5 inch
Kijelző felbontás
720 x 1440 pixel
Hátlapi kamera felbontás
13 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Kategória: | Okostelefon |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 2 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM |
| Hálózat: | LTE |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Háttértár: | 32 GB |
| Memória: | 3 GB |
| Memória bővíthetőség: | Igen |
| Processzor magok száma: | 4 |
| Processzor: | Cortex-A53 |
| Chipkészlet: | Mediatek MT6761V/WAB Helio A22 (12 nm) |
| Grafikus vezérlő: | PowerVR GE8320 |
| Kijelző méret: | 5.5 inch |
| Kijelző felbontás: | 720 x 1440 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 13 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 8 MP |
| Akkumulátor: | 4860 mAh |
| Méretek: | 157.2 x 76.8 x 14.3 mm |
| Súly: | 257 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Nem |
| Bluetooth: | v5 |
| Videó: | 1080p@30 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS típusa: | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| FM rádió: | Igen |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP68 |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk
Ulefone Armor 26 Ultra 5G Dual-SIM 512GB 12GB RAM (Fekete) (Walkie Talkie version)
Ár (Bruttó): 196.990 Ft













