
Ulefone RugKing 2 Pro LTE Dual-SIM 128GB 4GB RAM (Fekete)
Ulefone RugKing 2 Pro LTE Dual-SIM 128GB 4GB RAM (Fekete)
- Külső raktáron
- 24 hónap teljeskörű garancia
- Kártyafüggetlen
- Minden gyári tartozék
- Kézbesítés: 3 munkanap
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
128 GB
Memória
4 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
5.5 inch
Kijelző felbontás
720 x 1440 pixel
Hátlapi kamera felbontás
13 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Kategória: | Okostelefon |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 2 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM |
| Hálózat: | LTE |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Háttértár: | 128 GB |
| Memória: | 4 GB |
| Memória bővíthetőség: | Igen |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55 |
| Chipkészlet: | Unisoc T7250 (12 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Mali-G57 MP1 |
| Kijelző méret: | 5.5 inch |
| Kijelző felbontás: | 720 x 1440 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 13 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 5 MP |
| Akkumulátor: | 4550 mAh |
| Méretek: | 159 x 80 x 15.7 mm |
| Súly: | 254 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Nem |
| Bluetooth: | v5 |
| Videó: | 1080p@30 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS típusa: | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| FM rádió: | Igen |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP68 |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk
Ulefone Armor 26 Ultra 5G Dual-SIM 512GB 12GB RAM (Fekete) (Walkie Talkie version)
Ár (Bruttó): 196.990 Ft













