
Ulefone Tab A9 Pro WIFI + LTE 128GB 4GB RAM (Kék)
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
128 GB
Memória
4 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
8.7 inch
Kijelző felbontás
800 x 1340 pixel
Hátlapi kamera felbontás
12 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Kategória: | Tablet |
|---|---|
| Szín: | Kék |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 2 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM |
| Hálózat: | LTE |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Háttértár: | 128 GB |
| Memória: | 4 GB |
| Memória bővíthetőség: | Igen |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55 |
| Chipkészlet: | Mediatek Helio G91 (12 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Mali-G52 MC2 |
| Kijelző méret: | 8.7 inch |
| Kijelző felbontás: | 800 x 1340 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 12 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 8 MP |
| Akkumulátor: | 5040 mAh |
| Méretek: | 212.5 x 125.1 x 7.9 mm |
| Súly: | 326 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Nem |
| Bluetooth: | v5 |
| Videó: | 1080p@30 fps |
| NFC: | Nem |
| GPS típusa: | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| FM rádió: | Igen |
| IP védettség: | Nem |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













