
Xiaomi Pad 6S Pro 12.4" WIFI 512GB 12GB RAM (Szürke)
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
512 GB
Memória
12 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
12.4 inch
Kijelző felbontás
2032 x 3048 pixel
Hátlapi kamera felbontás
50 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Szín: | Szürke |
|---|---|
| Kategória: | Tablet |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/a/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Háttértár: | 512 GB |
| Memória: | 12 GB |
| Memória bővíthetőség: | Nem |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510 |
| Chipkészlet: | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Adreno 740 |
| Kijelző méret: | 12.4 inch |
| Kijelző felbontás: | 2032 x 3048 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 2 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 50 MP |
| Hátlapi kamera 2 felbontás: | 2 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 32 MP |
| Akkumulátor: | 10000 mAh |
| Méretek: | 278.7 x 191.6 x 6.3 mm |
| Súly: | 590 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5.3 |
| Videó: | 4K@60 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS: | Igen |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













