
Xiaomi Redmi A7 Pro NFC LTE Dual-SIM 64GB 4GB RAM (Kék)
Xiaomi Redmi A7 Pro NFC LTE Dual-SIM 64GB 4GB RAM (Kék)
- Külső raktáron
- 24 hónap teljeskörű garancia
- Kártyafüggetlen
- Minden gyári tartozék
- Kézbesítés: 3 munkanap
Xiaomi készülékek esetében régió függő, hogy a készülék rendelkezik-e NFC funkcióval.
Amennyiben NFC képes készüléket szeretne, mindenképpen tüntesse fel a megrendelésénél a megyjegyzés rovatba!
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
64 GB
Memória
4 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
6.9 inch
Kijelző felbontás
720 x 1640 pixel
Hátlapi kamera felbontás
50 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Kategória: | Okostelefon |
|---|---|
| Szín: | Kék |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 2 |
| SIM kártya típusa: | Nano-SIM |
| Hálózat: | LTE |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Háttértár: | 64 GB |
| Memória: | 4 GB |
| Memória bővíthetőség: | Igen |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55 |
| Chipkészlet: | Unisoc T7250 (12 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Mali-G57 MP1 |
| Kijelző méret: | 6.9 inch |
| Kijelző felbontás: | 720 x 1640 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 50 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 8 MP |
| Akkumulátor: | 6000 mAh |
| Méretek: | - mm |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5.4 |
| Videó: | 1080p@30 fps |
| NFC: | Nem |
| GPS típusa: | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS |
| FM rádió: | Igen |
| IP védettség: | Igen |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













