
Oppo A5 Pro 5G Dual-SIM 256GB 8GB RAM (Zöld)
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
256 GB
Memória
8 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
6.7 inch
Kijelző felbontás
720 x 1604 pixel
Hátlapi kamera felbontás
50 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Szín: | Zöld |
|---|---|
| Kategória: | Okostelefon |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 2 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM |
| Hálózat: | 5G |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Háttértár: | 256 GB |
| Memória: | 8 GB |
| Memória bővíthetőség: | Igen |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55 |
| Chipkészlet: | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Mali-G57 MC2 |
| Kijelző méret: | 6.7 inch |
| Kijelző felbontás: | 720 x 1604 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 2 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 50 MP |
| Hátlapi kamera 2 felbontás: | 2 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 8 MP |
| Akkumulátor: | 5800 mAh |
| Méretek: | 164.8 x 75.5 x 7.8 mm |
| Súly: | 194 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5.3 |
| Videó: | 1080p@60 fps |
| NFC: | Igen |
| GPS típusa: | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| FM rádió: | Nem |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP68 |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













