
Oppo A6x LTE Dual-SIM 128GB 4GB RAM (Kék)
Kártyafüggetlen
Igen
Operációs rendszer
Android
Háttértár
128 GB
Memória
4 GB
Processzor magok száma
8
Kijelző méret
6.8 inch
Kijelző felbontás
720 x 1570 pixel
Hátlapi kamera felbontás
13 MP

TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
A kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztosága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: Bővebben »
- Termék specifikáció
| Kategória: | Okostelefon |
|---|---|
| Szín: | Kék |
| Kártyafüggetlen: | Igen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Magyar nyelv: | Igen |
| SIM kártyák száma: | 2 |
| SIM kártya típusa: | NanoSIM |
| Hálózat: | LTE |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Háttértár: | 128 GB |
| Memória: | 4 GB |
| Memória bővíthetőség: | Igen |
| Processzor magok száma: | 8 |
| Processzor: | 4x2.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53 |
| Chipkészlet: | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm) |
| Grafikus vezérlő: | Adreno 610 |
| Kijelző méret: | 6.8 inch |
| Kijelző felbontás: | 720 x 1570 pixel |
| Kijelző típus: | IPS LCD |
| Hátlapi kamerák száma: | 1 db |
| Hátlapi kamera felbontás: | 13 MP |
| Előlapi kamerák száma: | 1 db |
| Előlapi kamera felbontás: | 5 MP |
| Akkumulátor: | 6500 mAh |
| Méretek: | 166.6 x 78.5 x 8.6 mm |
| Súly: | 210 g |
| Arcfelismerés: | Nem |
| Ujjlenyomatolvasó: | Igen |
| Bluetooth: | v5 |
| Videó: | 1080p@60 fps |
| NFC: | Nem |
| GPS típusa: | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| FM rádió: | Igen |
| IP védettség: | Igen |
| IP védettség típusa: | IP64 |
Az itt található információk tájékoztató jellegűek. Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Kapcsolódó termékajánlatunk













